Янукович сподівається на кредити МВФ

Економіка2 червня 20101800

Президент України Віктор Янукович вважає, що результативності запропонованих ним реформ неможливо досягти без залучення дешевого та довготермінового кредитного ресурсу. «Найбільш прийнятним з цієї точки зору є співпраця з Міжнародним валютним фондом», – наголосив Янукович у своєму виступі на II засіданні Комітету економічних реформ 2 червня.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Глави держави.

Однак для того, щоб розпочати співпрацю з МВФ, на думку Януковича, Уряд повинен максимально сконцентруватися на вирішенні таких питань: скорочення дефіциту бюджету, збалансованість бюджету Пенсійного фонду та фінансових потоків НАК «Нафтогаз України.

«Цей шлях не новий. Більшість країн Європи, зокрема, Греція, Ірландія, Португалія, Іспанія, Італія, Німеччина надсилають бюджети суворої економії до своїх парламентів.

Ми маємо остаточно вирішити проблему повернення ПДВ, чого вже давно від нас чекає бізнес.

Треба встановити економічно обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги, при яких, як я вже казав, багатий платить справедливу ціну, а бідний отримує від держави адресну допомогу.

Всі сектори промисловості повинні працювати в рівних умовах без перехресного субсидування.

Кабінет Міністрів України повинен негайно вирішити ці проблеми.

Розраховую також на підтримку Верховної Ради щодо прийняття необхідних змін до законодавства.

Правляча коаліція повинна виступити ініціатором відповідних законопроектів.

Зі свого боку я буду робити все, щоб співпраця з МВФ була відновлена, але щоб при цьому не впав рівень захисту бідних людей, старшого покоління, дітей, багатодітних родин.

Всі ці питання у сконцентрованому вигляді представлені у Програмі реформ, яка є продуктом поєднання зусиль провідних фахівців з різних галузей», – наголосив Янукович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук