Януковичу запропонують експеримент з львівськими землями

Економіка30 червня 20101461

«Керівництво облдержадміністрацій, районних адміністрацій фактично усунуто від управління земельними ресурсами в регіонах. У цих взаємовідносинах будуть корективи. Також має відбутися зміна ідеології управліня земельними ресурсами та центру земельного кадастру, які мали б працювати разом, однак на сьогодні порозуміння між ними немає», - зазначив 30 червня під час зустрічі з членами Західноукраїнської філії Європейської бізнес асоціації у Львові голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль.

Василь Горбаль додав: "Зважаючи на особливу увагу Президента до Львівщини та важливість проведення Євро-2012, я впевнений, у можливості проведення експерименту на Львівщині. Буде напрацьована концепція створення інфраструктури ринку землі, яка потім буде працювати в Україні".

Також голова Львівської облдержадміністрації зазначив, що у цьому році мають завершитися роботи з встановлення меж населених пунктів Львівщини.

Нагадаємо, Контрольно-ревізійне управління у львівській області здійснило ревізії головного управління Держкомзему у Львівській області, ДП "Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", Львівської регіональної філії "Центру державного земельного кадастру" щодо законності і правильності використання коштів стабілізаційного фонду держбюджету для безоплатного оформлення та видачі громадянам державних актів на право власності на земельні ділянки у 2009 році, й виявило низку порушень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук