Японія виділила Україні $6 млн фінансової допомоги

СвітОльга Карабан, 26 листопада 20141210

Японія виділила Україні $6 млн фінансової допомоги. Гроші призначені для реабілітації в галузі базових соціальних програм у регіонах, які близькі до зони бойових дій. Про це під час візиту в Дніпропетровськ заявив надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні Сіґекі Сумі, інформує Радіо Свобода.

«Ще в березні цього року Японія пообіцяла надати Україні допомогу в розмірі $1,5 млрд. Два тижні тому також був підписаний Меморандум про порозуміння з віце-прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Меморандум передбачає фінансування $6 млн», – повідомив Сумі.

Він розповів, що ці гроші підуть на реабілітацію в галузі базових соціальних програм у регіонах, які близькі до територій, де йдуть бої, велика частина коштів передбачена на реабілітацію будинків для сиріт, шкіл і на реалізацію медичних програм.

За словами надзвичайного та повноважного посла Японії в Україні, для Японії дуже важливою є територіальна цілісність та економічна стабільність України. Він наголосив, що російська інтервенція на Донбасі повинна бути зупинена.

Крім того, Сіґекі Сумі заявив, що Японія розглядає питання про фінансування шести грантових проектів, які будуть реалізуватися на Дніпропетровщині, вартість кожного – близько $100 тис. Нове сучасне обладнання у рамках грантової програми отримають Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 4, обласна клінічна лікарня ім. Іллі Мечникова, Межівська та Покровська районні лікарні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук