Японська «Фуджікура» вперше показала роботу заводу біля Львова

Головні новини Львова 26.02Ірина Панчишин, 26 лютого 2016, 18:31 44309 23

У селі Підрясне на Яворівщині неподалік Львова компанія «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» почала виробництво електричного обладнання для автомобілів світових марок. Півтисячі працівників вже працюють у дві зміни, але потрібно ще 1,5 тисячі робочих рук.

Працівники нарізають, готують та збирають різноманітні кабелі.

«Я є полівалент — людина, яка знає цю в’язку від початку і до самого кінця, а загалом є на лінії 14 людей і кожна відповідає за свій крок», — пояснює Оксана Колтуцька.

У компанії є можливість і кар’єрного зростання. Марта Шостак із звичайного складальника стала бригадиром лінії. 

«В мене тут друг працював і я взнала через нього про цей завод. І також прийшла сюди, я не знала взагалі нічого, але, бачите, я вже навіть доросла до бригадира і роботою я дуже задоволена», — каже бригадир лінії Марта Шостак.

До кінця року компанія хоче працевлаштувати ще півтори тисячі працівників – хоча б по сто щотижня.

«Ви можете уявити компанію, яка налічує понад дві тисячі працівників. Відповідно, нам потрібно працівники в різні сфери діяльності. Ми шукаємо інженерів, фінансистів, людей з технічною освітою для обслуговування обладнання та працівників для самого виробництва», — пояснив генеральний директор «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» Хорхе Гарсіа.

Люди без профільної освіти на заводі найзатребуваніші. Таких треба більше тисячі. Зарплату обіцяють від 4 тис. грн, яка може зростати в залежності від виробітку та якості зробленого. Щоб стати працівником «Фуджікури», потрібно пройти співбесіду та анкетування у центрі зайнятості.

«Анкетування полягає у відповідях на питання. Це на логіку, а так само на розрізнення кольорів. Це є дуже важливо, оскільки робота пов’язана з проводкою. Вона є різних відтінків, відповідно, важливо перевірити це», — додає керівник з адміністративної діяльності компанії «Фуджікура» Оксана Лашманова.

У центрі зайнятості на потенційних працівників чекають з понеділка по п’ятницю.

Нагадаємо, у квітні до заводу «Фуджікура» запустять нові автобусні маршрути, які перевозитимуть лише працівників заводу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук