<

Яресько назвала список заходів, яких Україна вживе до другого перегляду програми МВФ

Україна до другого перегляду програми Міжнародного валютного фонду (МВФ), який очікується до осені, планує вирішити проблему дефіциту Пенсійного фонду (ПФ), підвищити ефективність використання коштів у медицині та освіті і знизити боргове навантаження, заявила міністр фінансів Наталія Яресько на лекції в Університеті банківської справи Національного банку України.

«До другого перегляду програми МВФ, який ми очікуємо восени, ми націлені зробити кроки в управлінні держпідприємствами, у сфері вирішення проблеми дефіциту Пенсійного фонду, підвищити якість надання послуг, а також ефективність використання коштів у медицині та освіті, а також знизити боргове навантаження», — сказала вона.

Яресько зазначила, що на третій і четвертий квартали заплановано проведення приватизації в Україні, і висловила сподівання, що цей процес буде повністю прозорим і відкритим.

Як повідомляв ZAXID.NET, у березні Яресько заявляла, що кредиту від МВФ, загальна сума якого на чотири роки складе $17,5 млрд, вистачить лише для стабілізації банківського сектору.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук