Яценюк підписав постанову про додаткові виплати учасникам АТО

ЕкономікаОльга Карабан, 1 лютого 20156850

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову «Про особливості грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій», яка встановлює додаткові виплати військовослужбовцям за виконання бойових завдань та знищення бойової техніки очолюваних Росією терористів.

про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

За словами Яценюка, цією постановою визначаються загальні обсяги розміру винагороди для всіх військовослужбовців.

«Той, хто бере участь в антитерористичній операції, отримає вдвічі більшу грошову винагороду, ніж в тому випадку, якщо він знаходиться поза межами території АТО… За кожен день перебування в бою, тобто виконання бойового завдання, кожен військовослужбовець: чи це солдат, чи генерал – додатково отримує 1000 гривень», – повідомив Яценюк.

Окрім цього, за його словами, визначено грошову винагороду за успішне виконання завдання бойовими підрозділами і за знищення бойової техніки російських терористів. Прем’єр зазначив, що розмір цих виплат прив’язаний до мінімальної заробітної платні.

«Якщо бригада успішно виконала завдання, вона отримує додатково 365 тисяч гривень, полк – 243 тисячі гривень, батальйон – 121 тисячу гривень, рота – 60 тисяч гривень», – сказав він.

На виконання постанови Кабінету міністрів Арсеній Яценюк доручив невідкладно прийняти спільний наказ на рівні Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших відповідних органів.

Також він доручив Міністру юстиції України, «щоби вже завтра вранці цей наказ був застосований і вступив у дію».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук