ЄБРР надасть Україні €75 млн на програму енергоефективності житла

ЄБРР надасть Україні €75 млн на програму енергоефективності житла

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть Україні €75 млн у рамках програми підтримки енергоефективної модернізації житла «IQ Energy». Про це заявила міністр фінансів Наталія Яресько під час презентації програми у четвер, 7 квітня.

«В українських громадян з’явилося нове джерело для фінансування підвищення енергетичної ефективності їх домівок, що допоможе знизити енергоспоживання серед населення, і тим самим полегшити реформування українського енергетичного сектору в цілому задля посилення енергетичної безпеки нашої країни», – заначила Яресько.

У межах програми ЄБРР надасть кредитування обсягом €75 млн трьом українським банкам – «Мегабанку», УкрСиббанку та «ОТП Банку», які, в свою чергу, пропонуватимуть фізичним особам та ОСББ довгострокові кредити для широкого спектра заходів щодо підвищення енергоефективності.

Зокрема йдеться про кредити на утеплення житла, встановлення енергоефективних вікон, газових котлів, модернізацію системи теплопостачання або встановлення сонячних теплових систем. Позичальникам, що відповідатимуть критеріям програми, компенсовуватимуть від 15% до 35% їхніх інвестицій в енергозберігаючі технології та матеріали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук