ЄБРР не даватиме Росії грошей

СвітЛюбко Петренко, 23 липня 20143610
ЄБРР не даватиме Росії грошей

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) ухвалила рішення не затверджувати нових інвестиційних проектів на території Росії. Про це йдеться в заяві банку.

Терміни, протягом яких діятимуть обмеження, не уточнюються.

Водночас ЄБРР продовжуватиме керувати вже чинними проектами і підтримувати відносини з клієнтами в Росії. Банк також збереже фізична присутність в країні.

Рішення про обмеження нових інвестицій ґрунтувалося на рекомендації Ради Європейського Союзу на рівні глав держав та урядів, котрі  16 липня домовилися про посилення тиску на Росію через агресію в Україні. Заборона на нові інвестиції з боку ЄБРР та Європейського інвестиційного банку розглядала як один з варіантів можливих санкцій.

Варто зазначити, що Росія вже стала найбільшим клієнтом ЄБРР. Приміром, минулого року фінансування російських проектів становило 19% від загальної суми інвестицій Банку.

За перші 6 місяців 2014 року 19% всіх інвестицій ЄБРР прийшлось саме на Росію, решта 18% було розділено між 34 країнами. В Україну ЄБРР з початку року інвестував 0,2 млрд євро. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук