Рада ЄС розширила перелік критеріїв, за якими будуть вводитися санкції проти РФ

СвітРоман Ганкевич, 19 липня 201425730

Рада ЄС розширила перелік критеріїв, згідно з якими російські компанії можуть потрапити до санкційного списку Європейського Союзу.

Поправки були опубліковані в суботу, 19 липня, в Official Journal of the EU.

«У зв'язку з гострою ситуацією в Україні заморожуванню підлягають усі фонди і активи фізичних та юридичних осіб, які матеріально чи фінансово підтримали дії, що порушують територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України, які активно підтримували реалізацію такої політики або які перешкоджали діяльності міжнародних організацій на Україні», - наголошується в поправках.

Нагадаємо, раніше Європейська Рада посилила санкції проти РФ. На екстреному засіданні ввечері 16 липня, Європейський Рада рекомендувала Європейському інвестиційному банку (ЄІБ) призупинити фінансування нових проектів у РФ. Крім цього, держави-члени ЄС повинні координувати свої дії з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) з метою призупинення фінансування нових операцій в Росії.

У Раді ЄС вже заявляли про намір розглянути розширення критеріїв, відповідно до яких будуть запроваджені персональні санкції проти громадян РФ до кінця липня.

Відзначимо, в нинішній санкційний список ЄС входять 72 людини. Це не тільки російські політики, чиновники, і активісти самопроголошених Луганської та Донецької «народних республік», а також колишні керівники України, які виїхали в Росію. Усім їм заборонений в'їзд на територію ЄС, а їхні активи в банках ЄС мають бути заморожені.

Нагадаємо, 16 липня, на кілька годин раніше ніж ЄС, США також посилили санкції щодо Росії. Американці внесли в список ряд російських оборонних підприємств.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук