ЄБРР планує інвестувати в Україну протягом наступних 8 років

У такий спосіб ЄБРР планує допомогти Україні пристосуватися до європейських ринків

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 вересня 20152090
Європейський Банк Реконструкції і Розвитку

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) має намір здійснювати інвестиції в Україну протягом восьми років, але закликає Верховну раду якнайшвидше ухвалити законопроект для реструктуризації державного боргу. Про це на українському інвестиційному форумі в Лондоні заявив директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Френсіс Маліж, пише «РИА Новости».

«Два чотирирічних періоди — такий у нас інвестиційний горизонт. Ми будемо інвестувати у банки, розробляти різні продукти, щоб люди могли пристосовуватися до ринків Європи, до нового ринку торгівлі, який відкривається», - сказав Маліж.

Між тим, 9 вересня глава НБУ Валерія Гонтарєва повідомила, що ЄБРР виділив $300 млн «Нафтогазу».

«Нас чекають закупівлі газу на зимовий період, але вони будуть фінансуватися за рахунок кредитів «Нафтогазу» від міжнародних організацій. Зараз від ЄБРР вони отримують кредитну лінію на 300 млн доларів», - сказала Гонтарєва.

Нагадаємо, на початку липня президент Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті заявив, що ЄБРР планує інвестувати у 2015 році близько 1 млрд доларів в українську економіку, в тому числі, у газовий сектор. Однак це відбудеться лише за умови реалізації владою реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук