ЄС надасть Україні півмільярда єврокредиту

Економіка30 червня 20101410

Євросоюз надасть Україні кредит на 15 років з метою підтримки процесу економічної стабілізації в країні, поліпшення її платіжного балансу і виконання вимог по дефіциту бюджету.

Рада Євросоюзу схвалила виділення Україні позики на суму 500 мільйонів євро для подолання наслідків фінансової кризи. Про це 30 червня повідомив представник головуючої в ЄС Іспанії, - повідомляє ТСН.

За його словами, це рішення Рада ЄС прийняла напередодні.

Надання фінансової підтримки Україні в травні 2010 року схвалив Європарламент, а в жовтні минулого року - Єврокомісія.

Як зазначав глава Європарламенту Єжи Бузек, допомога Євросоюзу Україні може сприяти економічній стабілізації країни тільки у тому випадку, якщо "основні політичні сили в Україні забезпечать політичну стабільність і досягнуть широкої згоди стосовно неухильної імплементації необхідних структурних реформ".

Раніше Євросоюз пообіцяв Україні виняткову макрофінансову допомогу у формі кредитної схеми на загальну суму 500 мільйонів євро з максимальним терміном виплати впродовж 15 років з метою підтримки процесу економічної стабілізації в країні, поліпшення її платіжного балансу і виконання вимог по дефіциту бюджету, визначених у межах нинішньої програми МВФ. Позику планується надати двома траншами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук