ЄС надасть уряду України майже €89,5 млн для реалізації реформ

Україна та Європейський Союз уклали угоду про фінансування програми технічного співробітництва 2017 року та угоду про підтримку реформування правової системи. Документи підписали перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів і голова групи підтримки України Європейської комісії Петер Вагнер, передає прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Підписання угоди щодо Програми технічного співробітництва дасть змогу почати фінансування Єврокомісією програми технічного співробітництва на суму 37,063 млн євро (з яких внесок ЄС – 37 млн євро, внесок Британської ради 0,63 млн євро).

Крім того, зазначено, що компенсація за участь у програмі COSME становить 1 млн євро.

Зазначається, що реалізація програми сприятиме підвищенню потенціалу органів державної влади України щодо виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС і зони вільної торгівлі, включаючи здатність здійснювати процес адаптації законодавства до нормативно-правових актів ЄС, а також розробляти та впроваджувати реформи.

Як зазначає прес-служба, між сторонами була укладена також угода про фінансування програми «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)». У її межах Європейська комісія профінансує низку заходів з реформування правової системи в Україні. Бюджет програми складає 52,5 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук