ЄС планує виділити Україні не менше півмільярда євро у 2010-2013 роках

Економіка5 червня 20101593

Європейський Союз як фінансову допомогу в 2010-13 роках планує виділити Україні не менше півмільярда євро. Про це заявив директор відділу міжнародної технічної допомоги ЄС Маркус Корнаро в інтерв'ю «Дзеркалу тижня».

"Загальний індикативний бюджет для України на 2007-2010 роки становить 494 млн євро. У 2010-13 роках передбачаються не менш значні суми", - сказав він.

Ці гроші, за словами М. Корнаро, передбачені на підтримку адміністративної та економічних реформ, розвиток вільної торгівлі з ЄС, а також на соціальну сферу.

Він додав, що Євросоюз звертає особливу увагу на регіональну політику, а також на посилення адміністративних можливостей регіонів і муніципалітетів.

"Владні та фінансові ресурси не мають зосереджуватися винятково в Києві. Україна ще в 1996 році ратифікувала Європейську хартію регіонального розвитку. Тобто йдеться про ще одну трудомістку горизонтальну реформу - реформу місцевого самоврядування. Яка може стати індикатором здатності влади до реформування взагалі. І потужним сигналом для Європи, яка давно децентралізована", - зазначив представник Єврокомісії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук