ЄС виділив Україні 25 млн євро на розвиток Донбасу

Кошти ЄС відправляться на виконання Програми розвитку ООН для підтримки Донбасу.

ЕкономікаЮрій Братюк, 9 листопада 20181400

У п'ятницю, 9 листопада, у Києві було підписано угоду про виділення 25 млн євро за програмою ООН на відновлення територій Донбасу.

За повідомленням порталу LB.ua, відповідну угоду було підписано за участю комісара з питань сусідства і розширення Йоханесa Ханом та постійного представника програми розвитку ООН в Україні Оснат Лубрані. Варто зазначити, що у 2017 році ЄС вирішив виділити Україні 50 млн євро. Половина коштів відправиться на Програмі розвитку ООН для підтримки Донбасу.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, 14 вересня, Україна та Євросоюз підписали меморандум про надання Україні одного одного мільярда євро кредиту від Європейського Союзу. 14 вересня, Україна та Євросоюз підписали меморандум про надання Україні одного одного мільярда євро кредиту від Європейського Союзу. Транші макрофінансової допомоги в рамках цих домовленостей буде розподілено рівномірно, по 500 млн євро кожен. При цьому очікується, що перший транш надійде в Україну восени цього року після завершення внутрішніх процедур, необхідних для набуття чинності підписаних документів та виконання Україною умов надання першого траншу. Другий транш має надійти навесні 2019 за результатами оцінки виконання Україною заходів з реформування відповідних секторів реалізації державної політики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук