• Львів
  • IQ
  • Словко
  • Культура
  • Рецепти
  • Здоров'я
  • Авто
  • Дім
  • Новини
  • Статті
  • Блоги
  • Анонси
  • ZAXID.NET TV
  • Каталог компаній
  • Львів
  • Прикарпаття
  • Тернопіль
  • Волинь
  • Закарпаття
  • Чернівці
  • Рівне
  • Хмельницький
ZAXID NET 20 ТРАВНЯ, П'ЯТНИЦЯ
  • Новини
  • Статті
  • Блоги
  • Анонси
  • ZAXID.NET TV
    • «Чорне і біле»
    • ZAXID.NET LIVE
    • РАГУlive
    • Репортажі
    • Стінка на стінку
    • Що не так?
    • Тільки у Львові
    • Мандрівки Львівщиною
    • Адреналін
  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • telegram
  • youtube
  • android
  • ios
  • rss
  • Каталог компаній
  • Львів
  • Прикарпаття
  • Тернопіль
  • Волинь
  • Закарпаття
  • Чернівці
  • Рівне
  • Хмельницький
  • Івано-Франківськ
  • Тернопіль
  • Волинь
  • Закарпаття
  • Рівне
  • Львів
  • Чернівці
  • Червоноград
  • Стрий
  • Дрогобич
  • Хмельницький
  • Вінниця
  • IQ
  • Словко
  • Культура
  • Економіка
  • Світ
  • Рецепти
  • Здоров'я
  • Авто
  • Дім
  • Нерухомість
  • Подорожі
  • Фото
  • Технології
  • Спорт
  • Курйози
  • Дозвілля
  1. ZAXID.NET
  2. Новини
  3. Економіка

Євробляхи: яке рішення пропонує «Самопоміч»

Економіка — прес-служба «Самопомочі», 13:29, 11 липня 2018 0 1
0 1
  •  
  • 0
  •  

До теми

  • Власники авто на єврономерах заблокували центр Києва ZAXID.NET
  • Майже 300 державних чиновників в Україні їздять на авто з іноземною реєстрацією ZAXID.NET

Проблема з машинами на європейській реєстрації виникла не через те, що люди не хотіли платити мита за них. А через те, що часто розмір податку перевищував вартість самого автомобіля.

Як пояснює народний депутат Роман Семенуха, сьогодні всі збори, які людина сплачує при завезенні машини, складаються із чотирьох частин. Податок на додану вартість та мито – ці дві складові, на переконання фракції «Самопоміч», не можна змінювати. Третя – це сплати до Пенсійного фонду, і четверта – це акциз.

Саме суттєво знизити акцизи для нових і користованих автомобілів (крім великолітражних) та скасувати невластивий податок до Пенсійного фонду пропонує в альтернативному законопроекті фракція “Об'єднання «Самопоміч».

Доступні ціни для всіх

Законопроект «Самопомочі» передбачає, що завдяки зниженню акцизів та скасуванню податку до Пенсійного фонду, загальна вартість розмитнення в середньому складатиме не більше 50% від вартості автомобіля, або близько 1000 євро для найбільш популярних автомобілів (цінова категорія 3-4 тисячі Євро).

Наприклад – вартість розмитнення 15-ти річного автомобіля з двигуном на 2 літри ціною 2000 Євро складатиме 1000 євро. Сумарна вартість автомобіля в Україні буде 3000 євро (за законопроектом 8488 авторства Ніни Южаніної – 4500 Євро);

Розмитнення 15 річного автомобіля за 3000 євро з двигуном на 3 літри становитиме 1320 євро. Сумарна вартість автомобіля в Україні буде близько 4700 Євро (за законопроектом 8488 авторства Ніни Южаніної – 6800 євро).

Окрім того, «Самопоміч» пропонує до кінця 2020 року дати людям можливість ввозити автомобілі екостандарту Євро-4 та до цього ж часу продовжити нульову ставку ПДВ для електромобілів. Великі ставки акцизу, в той же час, зберігаються для автомобілів, завезених із території країни-агресора Росії. Все це не передбачено у основному законопроекті Ніни Южаніної.

Приборкати кризу

Щодо вже завезених в Україну та нерозмитнених автомобілів. Власники так званих “євроблях” згідно із законопроектом «Самопомочі» отримують можливість за спрощеним порядком розмитнити та зареєструвати в Україні свої автомобілі (євростандарту не нижче Євро-3) до 2019 року.

Це дозволить легалізувати автомобілі на єврономерах в Україні. Українці стануть юридичними власниками і нестимуть всю відповідальність за свої дії з цим автомобілем. Більше того, якщо таким розмитненням скористаються 400 тисяч людей (така кількість автомобілів на іноземній реєстрації за офіційними даними є в Україні), за попередніми оцінками бюджет отримає 19 мільярдів гривень. У випадку, якщо автомобілів на іноземній реєстрації нині в Україні близько 2 мільйонів (такі дані наводять активісти), бюджет може отримати 96 мільярдів гривень додаткових надходжень.

Закон – не про «євробляхи», а про доступні авто

«Самопоміч» пропонує зниження акцизів назавжди, щоб люди не були змушені, принижуючи себе, порушувати закон, а могли легально купити автомобіль за доступною ціною і зареєструвати його в Україні.

«Тобто пропонуємо загалом зменшити акциз – не лише для вживаних, але й для нових автомобілів. Тому наш законопроект – не лише про «євробляхи». Він покликаний покращити життя кожному громадянину України, адже робитиме автомобілі доступнішими. І дуже добре, що сьогодні люди збираються під парламентом з вимогами врегулювати проблему. Бо ця Верховна Рада дуже часто приймає рішення в інтересах людей лише під їхнім тиском», – підсумовує Роман Семенуха.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
  • Самопоміч
  • Авто

показати всі приховати

ZAXID.NET
  •  
  • 0
  •  
    Останні новини
  • Та скільки ж можна? Дизель вже по 57 грн/л
    Та скільки ж можна? Дизель вже по 57 грн/л
    19 травня, 17:30
  • Скажіть нарешті людям правду про бензин і дизель
    Скажіть нарешті людям правду про бензин і дизель
    19 травня, 14:01
  • Як заправити машину і не збожеволіти
    Як заправити машину і не збожеволіти
    18 травня, 15:00
  • Як заправити машину і не збожеволіти
    Авто
    Як заправити машину і не збожеволіти
  • Кінець «євроблях»
    Авто
    Кінець «євроблях»
ZAXID.NET
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на "ZAXID.NET " — обов’язкові. Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ZAXID.NET ". Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами. Усі права захищені. © 2005—2022, ТОВ “ЗАХІД.НЕТ”, "ZAXID.NET ".

"ZAXID.NET " працює за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Зміст публікацій не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у публікаціях "ZAXID.NET " є виключною відповідальністю редакції.



  • Новини
  • Статті
  • Блоги
  • Анонси
  • ZAXID.NET TV
  • Архів

Рубрики

  • Львів
  • Прикарпаття
  • Тернопіль
  • Волинь
  • Закарпаття
  • Чернівці
  • Рівне
  • Хмельницький

Читайте нас

  • Rss
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Telegram
  • You Tube

Редакція

  • Про нас
  • Редакційна політика
  • Контакти
  • Напишіть нам
  • Реклама на сайті
  • Правила користування сайтом
  • Політика конфіденційності

Made by

Ми використовуємо Куки!
ГАРАЗД
Залиште відгук