Єврокомісія офіційно запропонувала Україні €1 млрд фінансової допомоги

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 9 березня 20183300

Європейська комісія затвердила пропозицію щодо нової програми макрофінансової допомоги (MFA) для України на суму до 1 млрд євро для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ, йдеться у повідомленні Єврокомісії в п’ятницю, 9 березня.

«Сьогоднішня пропозиція це наслідок за запитом української влади та прямих дискусій між президентом Комісії Жан-Клодом Юнкером та президентом України Петром Порошенком. Нова програма спрямована на те, щоб спиратися на прогрес, досягнутий у підтримці стабілізації економіки та структурних реформ під час трьох попередніх операцій MFA», – йдеться у заяві.

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс зазначив, що пропозиція про четверту програму макрофінансової допомоги свідчить про зобов’язання ЄС щодо солідарності з Україною.

«Ця солідарність повинна йти пліч-о-пліч з постійною прихильністю української влади до амбітної програми реформ для забезпечення стабільної та процвітаючої України. Ми розраховуємо на підтримку цієї важливої програми з боку Європейського парламенту та держав-членів», – зазначив він.

Єврокомісар П’єр Московічі також закликав українську владу продовжувати динаміку реформ з новою силою, «побудувати справедливішу, стабільнішу та процвітаючу країну в інтересах усіх українців».

«Усі виплати за запропонованою програмою, включаючи першу, будуть залежати від реалізації реформ, спрямованих на усунення вразливостей, виявлених в українській економіці. Включені у Меморандум про взаєморозуміння, вони будуть враховувати заходи, які залишаються невирішеними з попередньої програми MFA, і включатимуть кроки з посилення боротьби з корупцією», — зазначили у Єврокомісії.

Пропозицію Єврокомісії щодо четвертої програми MFA для України повинні ще затвердити Європейський парламент та Рада ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук