Єврокомісія виділить Україні €32,5 млн на програми регіонального розвитку

ЕкономікаАндрій Стець, 4 березня 20182791

У 2018 році Єврокомісія передбачила для України 32,5 млн євро в рамках програм секторальної бюджетної підтримки у сферах регіонального розвитку та державного управління. Відповідне рішення оголошено за підсумками перегляду портфелю проектів ЄС. Про це повідомляє сайт Мінекономрозвитку.

«Ми вдячні за допомогу, яка надається ЄС для підтримки України. Але зараз потрібно терміново вирішити кілька питань. Насамперед, запровадити електронну реєстрацію та моніторинг проектів міжнародної допомоги, регулярне інформування Мінекономрозвитку з боку Єврокомісії про моніторинг поточної реалізації проектів і проведення нових конкурсів про відбір проектів ЄС, оголошених Єврокомісія в Брюсселі», – зазначив перший заступник МЕРТ Максим Нефьодов.

Повідомляється, що представники ЄС позитивно відзначили прогрес України у втіленні проектів міжнародної технічної допомоги з імплементації Угоди про асоціацію, реформи державного управління, децентралізації, інфраструктури, сільського господарства.

У той же час, значні проблеми виникли за програмою підтримки реалізації Енергетичної стратегії України, однак із-за важливості реформи цього сектора Єврокомісія вирішила продовжити підтримку цієї програми.

«За підсумками проведення діалогу щодо подальшої підтримки ЄС учасники продовжать роботу в напрямках допомоги з портфеля проектів на 2018-2020 роки», – йдеться в повідомленні.

Програмний портфель допомоги ЄС Україні охоплює 17 сфер діяльності, в рамках яких підписано 235 контрактів загальною вартістю 943 млн євро. У 2017 році було надано допомогу на суму 148 млн. євро.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Єврокомісія готова надати Україні €1 млрд макрофінансової допомоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук