Європейські бізнесмени готові інвестувати у розвиток транспортної системи Львова

Економіка14 квітня 20091731

"За результатами наших соціологічних опитувань, лише 10% громадян України позитивно ставляться до послуг органів місцевого самоврядування. А ще 30% хотіли б покращити ці послуги. Це означає, що у сучасних умовах органи місцевого самоврядування не в змозі надавати тих послухів, на які чекають громадяни", - заявив 14 квітня під час сесії Львівської міської ради віце-президент Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

Як наголосив Мирослав Пітцик, причинами такого ставлення українців до органів місцевого самоврядування, є те, що влада не реалізовує законодавчі ініціативи місцевих органів влади.

Він зазначив, що до Верховної Ради України подано пакет законопроектів, які б мали врегулювати стосунки, а також надати органам місцевого самоврядування більше повноважень. Серед запропонованих законодавчих ініціатив зокрема є зміни до Бюджетного кодексу України, реалізація яких дасть змогу залишати більшу частку податків у місцевому бюджеті. Також до парламенту подано законопроект, який регулюватиме роботу закладів грального бізнесу.

"Також ми пропонуємо інвестувати податки, платежі за комунальні послуги у розвиток комунальної сфери міста. Однак блокування роботи комітетів ВРУ призупиняє розгляд цих законопроектів", - зазначив віце-президент Асоціації міст України.

Він звернувся до депутатів Львівської міської ради з проханням застосувати тиск на їхніх однопартійців у Верховній Раді, для пришвидшення розгляду згаданого пакету законопроектів.

Окрім того, Мирослав Пітцик зазначив, що з ним до Львова приїхали бізнесмени із Німеччини, Фінляндії, Норвегії та Австрії, які готові працювати у Львові, вкладати кошти у розвиток транспортної системи Львова.

"Львівські дороги кращі від харківських та дніпропетровських, вони нарівні із київськими, але значно поступаються донецьким", - зазначив віце-президент Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук