Євросоюз забракував російську органічну косметику через велику кількість консервантів

Євросоюз забракував російську органічну косметику через велику кількість консервантів

Косметику двох російських виробників – Natura Siberica та Organic Shop – зняли з продажу у Фінляндії. Маски для обличчя, дитячий крем та креми для тіла цих торгових марок містили в собі надмір консерванту метилізотіазолінону (Methylisothiazolinone). Про це повідомляє споживчий сайт «На закупи».

Автор матеріалу Ірина Смертига наголошує, що максимально допустимий вміст цієї речовини у продукті за нормами ЄС має становити не більше 0,015%, тоді як у згаданих косметичних засобах його вміст становив від від 0,025% до 0,03%. Надлишок метилізотіазолінону може викликати алергічні реакції та призвести до дерматиту.

Обидві компанії позиціонують себе виробниками органічної косметики. Organic Shop запевняє, що їхня косметика не містить синтетичних консервантів, ароматизаторів та барвників, парабенів та силіконів. «Кожен засіб серії  Organic Shop відповідає трьом головним вимогам: Простота, Чистота, Натуральність», – переконує виробник. «Natura Siberica – це не просто натуральна косметика і не просто косметика на травах. Це перша у Росії органічна косметика. І вона дійсно працює», – повідомляє компанія-виробник на своєму сайті. Компанія хвалиться, що її продукція має європейський біо-сертифікат ICEA, але водночас до стандартів якості ЄС – не дотягує.

Тим часом у Литві не витримала перевірки на відповідність європейським стандартам хна «АртКолор», теж російського виробництва. На відміну від двох попередніх «штрафників», її продукція виявилась надто «натуральною» – у хні виявили надмір мікроорганізмів. Продукцію зняли з продажу в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук