<

З Білорусі заборонили вивозити макулатуру

Економіка14 червня 20110

Заборона на вивіз макулатури з території Білорусі за межі Митного союзу набуває чинності 1 липня 2011 року за постановою Ради міністрів республіки. Про це у вівторок повідомила прес-служба білоруського уряду.

Обмеження вводять з 1 січня 2012 року. Радмін доручив МЗС Білорусі повідомити про заборону на вивіз макулатури Комісію Митного союзу й винести на її розгляд питання про аналогічний захід з боку інших учасників союзу, Казахстану та Росії, - повідомляє ZN,UA.

Як з'ясував білоруський уряд, значну частину вторсировини вивозять на переробку за межі країни. При цьому в 2010 році білоруські підприємства заготовили 225,8 тисяч тонн відходів паперу й картону, що на 7,5 відсотка більше річного плану та на 11 відсотків більше за показник 2009 року.

Білорусь останніми місяцями переживає гостру фінансово-економічну кризу і влада заборонними заходами намагається зупинити ріст цін.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не допустить проведення страйків і мітингів громадян, незадоволених економічною політикою держави.

Днями також було заборонено вивозити з країни побутову техніку, крупи та макарони вітчизняного виробництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук