З держпідприємств виводять гроші для зменшення їхньої вартості перед приватизацією, – НАБУ

ЕкономікаАндрій Стець, 3 лютого 20162130
Артем Ситник

Державні кошти через офшори і фіктивні компанії виводяться з підприємств держсектора для зменшення їх вартості перед приватизацією. Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, інформує прес-служба відомства.

«Чому ми звертаємо велику увагу на корупцію в держпідприємствах? Через приватизацію. Зараз здійснюється виведення коштів через офшори і фіктивні компанії, через що відбувається зменшення вартості держпідприємств для їх подальшої приватизації. Наше завдання - це зупинити», - сказав він.

Крім того, за словами Ситника, після завершення приватизації на них потрібно буде проводити ревізію.

Окрім цього, голова НАБУ зазначив, що зменшення збитковості держпідприємств свідчить про успіхи в боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, 10 грудня президент України Петро Порошенко назвав потужним джерелом корупції державні підприємства та закликав Верховну Раду прискорити їх приватизацію.

28 січня депутати Верховної Ради під час голосування за основу забезпечили підтримку депутатського законопроекту, що передбачає внесення змін у процедуру приватизації, зокрема, скасування обов'язкового продажу на фондових біржах 5-10% акцій стратегічних державних підприємств при проведенні їх приватизації.

Також стало відомо, що Уряд хоче продати іноземцям 25 держпідприємств.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук