З гастролей із зони бойових дій повернувся львівський кавер-гурт «Роги»

Впродовж тижня музиканти піднімали бойовий дух бійців

Головні новини Львова 05.04Оксана Сенишин, 5 квітня 2016, 17:32 1

Львівський гурт «Роги» повернувся із гастролей у зоні АТО. Біля рідних стін театру імені Марії Заньковецької їх чекали з хлібом-сіллю і піснею. Навіть плакат намалювали і тарілку як музичний інтрумент надибали для настрою. Колеги чекали від кавер-гурту «Роги» не лише теплих емоцій, а й подарунків.

«Ну і по два раба. По два раба кожен з нас все таки сподівається отримати. І клаптик землі ― самі розумієте, це важливо», ― пожартувала помічниця генерального директора театру Наталія Дерев'янко.

За плечима музикантів Сєверодонецьк, Краматорськ, Сватове і Кремінна, гастролювали й військовими частинами навколо Авдіївки. Позаду ― одинадцять концертів по два щодня.

Вимучені, але щасливі, адже лише дорога на схід ― це 1,5 тис. км і стільки ж назад. А там з концертами намотали ще з 800, адже щоразу верталися до свого нічлігу.

«Зранку, о 8:00 в нас «підйом» і в 22:00 верталися додому. Вечеряли, відпочивали і вранці знову «підйом». Втяглися так в цей ритм, що складалися-розкладалися за 10 хвилин буквально», ― поділився спогадами заслужений артист України Василь Коржук.

Співали і для військових, і для цивільних. І не лише в Сватовому відчували себе вдома.

«Там такі проукраїнські люди. І в Краматорську, де трошки інший контингент. Але тим не менше нас дуже гарно приймали. Там дуже хороший зал, можна везти туди вистави. З’явився новий фан-клуб «Рогів» в Кременній», ― розповіли актори Дмитро Каршневич і Андрій Войтюк.

За час війни «заньківчани» їздили на схід вже вчетверте і знову матимуть що згадати.

«Молодь, яка вибігала на сцену, яка тримала і піднімала синьо-жовтий стяг. Коли в Краматорську ми почули першу фразу Слава Україні! ― це було дуже приємно», ― додала акторка Марта Кулай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук