Заньківчанський гурт «Роги» знову їде в зону бойових дій з концертами

Головні новини Львова 22.03Оксана Сенишин, 22 березня 2016, 14:50 497 1

Гурт «Роги», який створили актори Львівського національного театру імені Марії Заньковецької, наступного тижня підійматиме на сході дух бійців.

Музиканти гурту запаслися піснями «Скрябіна», «Океану Ельзи», «Братів Гадюкіних», а ще народними – і вже наступного тижня виїжджають до побратимів.

Схожий тур воєнною зоною мали торік в серпні: півтори доби дороги на схід, а вже там по два-три концерти щоденно в різних містах. Втома їх долала, голос сідав, але бійцям таки важче боронити наш мир – тому музиканти й трималися.

«В найгарячішій точці було найтепліше, найбільш дружньо. Оскільки я була єдиною вокалісткою, крім пані Іри-водія, то мене обіймали, цілували, дарували квіти. Це було дуже приємно», – поділилася спогадами акторка, вокалістка гурту «The Rohies» Марта Кулай.

«Ми, коли перший раз їхали, взагалі сумнівалися, чи потрібно це хлопцям. Бо війна, люди воюють – серйозна ситуація. А ми тут раптом співи-танці. Але зрозуміли, що потрібно. Люди хочуть і розважитися, і нервове напруження зняти. Ми побачили, що нас там чекають», – розповів актор, вокаліст гурту «The Rohies» Дмитро Каршневич.

За час війни заньківчани виїжджали на схід тричі: навіть возили туди вистави «Наталка Полтавка» та «Сватання на Гончарівці». Передавали захисникам і перев’язочні матеріали, продукти, книги. Цього разу їдуть за зібрані благодійні кошти. Куди саме? Маршрут їм готує Будинок офіцерів. Але це – військова таємниця.

Попереду – п'ять днів у зоні бойових дій і 11 концертів.

«Ми дуже-дуже вдячні долі, що маємо що запропонувати, чим допомогти. І так буде завжди», – додав директор театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук