У грудні мінімальна пенсія зросте на 10%, - віце-прем'єр

ЕкономікаРоман Ганкевич, 3 вересня 20164390
У грудні мінімальна пенсія зросте на 10%, - віце-прем'єр
фото 5 канал
Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко

Розмір мінімальної пенсії в Україні з 1 грудня 2016 року зросте на 10%. Про це в інтерв'ю «5 каналу» заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

Він зазначив, що в бюджеті на 2016 рік було передбачено збільшення мінімальної пенсії на 5% з 1 грудня.

«Незважаючи на незадовільний стан соціально-економічної ситуації в Україні, ми прийняли рішення, і Верховна Рада нас в цьому підтримала, зробити підвищення мінімального розміру пенсії на 10%», - зазначив Розенко.

За його словами, зростання пенсійних виплат буде стосуватися приблизно 7 млн пенсіонерів з мінімальними пенсіями. «Є категорія пенсіонерів, середній розмір пенсії яких коливається в проміжку між 1 400 гривень до 3 000 гривень. Вони перебувають у досить несправедливій ситуації порівняно з іншими категоріями, для яких відбувалося певне підвищення. Для цих пенсіонерів індексація або перерахунок пенсії не проводився, по меншою мірою, три останні роки», - додав Розенко.

Нагадаємо, після травневого підвищення розміру мінімальної пенсії перший заступник голови Пенсійного фонду України Микола Шамбір повідомив, що з 1 грудня мінімальна пенсія складе 1247 гривень. На сьогодні її розмір становить 1130 гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук