З листопада страхові виплати по ДТП зростуть вдвічі

ЕкономікаО.Г., 22 липня 20154010

Нацкомісія з регулювання ринків фінансових послуг вдвічі збільшила розмір страхової суми за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Про це повідомляє прес-служба Ліги страхових організацій України.

«У зв'язку з тенденцією різкого підвищення рівня інфляції Нацкомфінпослуг прийняла рішення про збільшення вдвічі розміру страхових сум з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів - до ₴100 тис. за шкоду, заподіяну майну потерпілих у ДТП, і до ₴200 тис. - за шкоду, завдану їх життю і здоров'ю», - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, такі розміри страхових сум діятимуть за договорами страхування, укладеними з 1 листопада 2015 року.

Моторне транспортне страхове бюро України (МТСБУ) пропонує щорічне збільшення страхових сум за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників мінімум вдвічі, що дасть змогу протягом наступних 10 років наблизити українські стандарти страхування до європейських. 

Розміри страхових сум, які діють як ліміти відповідальності страховика були затверджені Держфінпослуг ще в 2010 році. У квітні президія МТСБУ рекомендувала страховикам через зростання вартості ремонту транспортних засобів у зв'язку з девальвацією гривні підвищити коригуючі коефіцієнти щодо «цивілки» до необхідного рівня, що призведе до підвищення вартості страхового поліса до 25-30%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук