З наступного року в Україну заборонено ввозити авто старше 5 років

ЕкономікаО.Г., 29 квітня 201545741
З наступного року в Україну заборонено ввозити авто старше 5 років
фото Megalife

З 1 січня 2016 року, згідно з підписаною угодою з ЄС, в Україну заборонено ввезення автомобілів, які не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5, тобто старше 5 років.

Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко, пише УНІАН.

«З підписанням угоди з ЄС Україна взяла на себе зобов’язання, що з 1 січня наступного року в Україні буде заборонено ввезення автомобілів, які не відповідають екологічним стандартам Євро-5», – сказав Назаренко.

За його словами, стандарт було введено в Європі в 2009 році, і він забороняє імпорт автомобілів, що були в користуванні більш як 5 років. «В угоді з ЄС ми підписали ці умови, і скасувати цей закон ми вже не можемо», – сказав Назаренко.

Він зазначив, що з 1 січня 2014 року до 1 січня 2016 року в Україні діє екологічний стандарт Євро-4.

Євро-4 – екологічний стандарт, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах автомобілів, введений в Євросоюзі в 2005 році.

Сертифікат Євро-4 підтверджує відповідність автомобіля чи будь-якого іншого транспортного засобу європейським екологічним стандартам, основним показником якого є рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин – вуглекислого газу, оксидів азоту і вуглеводнів тощо.

Євро-5 – стандарт обов’язковий для всіх нових вантажних автомобілів, що продаються в Євросоюзі, з жовтня 2008 року і для всіх легкових автомобілів – з 1 вересня 2009 року.

Оскільки реальна дія екологічного стандарту Євро-5 в країнах Євросоюзу та США встановилася в 2009 році, відповідно, автовиробники почали випуск автомобілів, які відповідають новим правилам, після вересня 2009 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук