З нового року касові апарати старого зразка стануть недійсними

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 31 грудня 20158021
З нового року касові апарати старого зразка стануть недійсними

З 1 січня 2016 року, відповідно до законодавства, касові апарати повинні створювати контрольну стрічку в електронній формі, а не в паперовій, як це робили касові апарати старого зразка, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України (ДФС).

«З січня 2016 року всі касові апарати повинні створювати контрольну стрічку в електронній формі. Ті реєстратори, які створюють стрічку тільки в паперовому вигляді, з наступного року вважатимуться непридатними до використання в господарській діяльності», – йдеться в повідомленні.

У 2015 році суб'єкти господарювання використовували касові апарати як старого зразка з роздрукуванням касової стрічки в паперовому вигляді, так і нові, тобто ті, які мають можливість створювати контрольну стрічку в електронному вигляді. Але первинна реєстрація касових апаратів в 2015 році була дозволена тільки останнім, оскільки з 2016 року використання касових апаратів, які не забезпечують створення контрольної стрічки в електронному вигляді, законодавством заборонена, зазначає Укрінформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук