З нового року в Україні подорожчає стаціонарний телефонний зв’язок

«Укртелеком» з січня 2020 року підвищує тарифи на свої послуги

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 24 грудня 20199460

Компанія «Укртелеком» з січня 2020 року підвищує щомісячну плату за послуги фіксованої телефонії на 18-24 грн (20-24%), повідомив директор з корпоративних комунікацій компанії Михайло Шуранов.

«Наприклад, тариф “Домашній Безлімітний”, який включає 1000 хвилин на міжміські дзвінки, 200 хвилин на мобільні номери і безлімітну місцеву телефонію, змінюється з 99 до 123 грн на місяць. Це на рівні мобільних операторів. Тариф “Домашній Базовий” (500 хвилин на міжміські дзвінки та 120 хвилин дзвінків на мобільні номери) – з 94 до 117 грн. Тариф “Простий” – з 67,10 до 73,81 грн на місяць», – пояснив він у коментарі агенції «Інтерфакс-Україна».

Крім того, згідно з оприлюдненим повідомленням компанії в газеті «Урядовий кур’єр», також змінюється плата за послуги доступу до інтернету, послуги міжнародного телефонного зв’язку, додаткові та інші супутні послуги, а також умови акцій на послуги доступу до інтернету.

Крім цього, з січня 2020 року змінено вартість користування послугами проводового радіомовлення, IP-телексу, надання в користування з'єднувальних ліній, надання ліній безпосереднього зв'язку, підключення обладнання охоронної сигналізації, TV Бізнес, «Хмарної АТС», Інтернет-телефонії.

Оновлено. Додано інформацію. 27 грудні «Укртелеком» повідомив, що відклав заплановане на 1 січня 202 року підвищення цін на послуги фіксованого телефонного зв'язку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук