З початку року субсидії отримало 3,7 млн сімей

У січні-липні 2016 року в Україні було призначено субсидії для 3,7 млн сімей на загальну суму 2,58 млн грн, що майже у п’ять разів більше аналогічного показника 2015 року. Про це повідомило «Дело», посилаючись на дані Державної служби статистики.

Субсидії спрямовано на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Причому отримувачів субсидій у міській місцевості більше, ніж у сільській: 2,6 млн сімей і 1,1 млн сімей відповідно.

В грошовому виразі отримують субсидій теж більше в містах, ніж у селах: в міській місцевості субсидії призначені на суму 1,5 млрд грн, у сільській – 1,1 млрд грн. У порівнянні з січнем-липнем 2015 року кількість сімей, яким було призначено субсидії, зросла на 73%.

Зазначено також, що середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у липні 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився на 19,4% – до 171,5 грн. У 2015 роки українці отримали субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на суму 2,4 млрд грн.

Нагадаємо, у Міністерстві соціальної політики передбачили можливість призначати субсидії українцям, які не мають доходів. Для цього будуть умовно враховувати дохід в розмірі двох прожиткових мінімумів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук