З середи ФГВФО почне виплачувати гроші вкладникам банку «Фінанси та Кредит»

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 3 листопада 20155051

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 4 листопада розпочинає виплати вкладникам-фізичним особам неплатоспроможного банку «Фінанси та Кредит» через установи державного Ощадбанку, Першого українського міжнародного банку, Альфа-Банку і банку «Південний», повідомляє прес-служба фонду.

Виплати здійснюватимуться за договорами, термін дії яких закінчився до 1 листопада, і за договорами поточного банківського рахунку в розмірі вкладу, з відсотками, нарахованими на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше за 200 тис. грн.

Про терміни та порядок виплат вкладникам, термін дії договорів яких закінчується після 1 листопада, а також за договорами банківського карткового рахунку ФГВФО оголосить додатково.

ФГВФО 18 вересня ввів тимчасову адміністрацію в банк «Фінанси та Кредит», який Національний банк України визнав неплатоспроможним 17 вересня.

Банк «Фінанси та Кредит» засновано в 1990 році. Його основним бенефіціаром виступає український бізнесмен, народний депутат, мажоритарій і CEO гірничорудної компанії Ferrexpo Костянтин Жеваго.

За даними НБУ, за розміром загальних активів на 1 липня 2015 року банк посідав 10 місце (38,88 млрд грн) серед 127 банків країни. Його зобов’язання перед фізособами на цю дату були рівні 16,98 млрд грн, зокрема в іноземній валюті – 11,61 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук