За 4 роки Львів відвідуватиме 2 млн туристів, - експерт

Економіка20 квітня 20116332

Представники управлінь туризму Львівської міської ради, Львівської облдержадміністрації, кластеру туризму Львова мають на меті посилити взаємодію, спираючись на підтримку німецьких консультантів, задля якнайкращої підготовки індустрії гостинності і якнайкращого представлення Львова до Євро-2012. Відповідні ініціативи обговорюються 20 квітня під час семінару «Львів-2012: план заходів з туризму. Координація, комунікація, кооперація».

Консультативну підтримку в напрацюванні узгодженого «Плану дій у сфері туризму 2012 Львів» надає Німецьке Товариство Міжнародної Співпраці (GIZ), залучене в межах німецько-українського співробітництва. Керівник проекту GIZ UEFA EURO 2012 Матіас Брандт повідомив ZAXID.NET : «Співпраця у підготовці до Євро-2012 почалася восени 2010 року. Частиною внеску GIZ є підтримка розвитку туризму. Ми з представниками міста та приватного сектору маємо сформувати план розвитку туризму, щоб достойно презентувати місто. З одного боку йдеться про підтримку у реалізації Стратегії конкурентоздатності міста, а з іншого – про наріжні камені роботи: координація, комунікація, кооперація між усіма учасниками, що працюють у цій сфері».

Першим успішним прикладом такої взаємодії, публічно-приватного партнерства, стало представлення Львова у березні на одній із найбільших туристичних виставок світу ITB 2011 у Берліні. Завдяки добре продуманій новаційній презентації, Львів посів 6 місце серед 68 учасників. Відзнаку М.БДрандт вручив під час семінару начальнику управління туризму Львівської міської ради Оксані Сидор.

М.Брандт додав: «Для успішного розвитку туризму обов’язковою є співпраця між містом, областю та приватними підприємцями. Важливо розробити пакет заходів, який допоможе відвідувачам Євро-2012 у багатогранному знайомству зі Львовом та регіоном. Відбіркові ігри триватимуть 14 днів, з них 3 ігрові дні – у Львові. Через привабливі і легкодоступні пропозиції треба подбати, щоб усі відвідувачі поїхали зі Львова додому з чудовими враженнями. Кожен відвідувач Євро повинен стати посланцем туризму для Львова».

За його словами, поки що Львів не реалізував навіть 50% свого потенціалу в туристичній сфері. Проте робота що ведеться останні три роки на покращення туристичної сфери дає результат. «Я бачу суттєвий прогрес. Бачу щомісяця новації. Робота налагоджена високому професійному рівні. З огляду на Євро-2012, цілком реально досягнути подвоєння кількості туристів, що відвідує Львів за рік, зараз це близько 1 млн. осіб, за чотири роки. Це цілком реальна мета», - сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук