За борги по комуналці українців позбавлятимуть субсидій

ЕкономікаАндрій Стець, 4 травня 201710250
За борги по комуналці українців позбавлятимуть субсидій
Субсидія не буде призначатися на наступний період, якщо у споживача є 2-місячна заборгованість з оплати ЖКГ

Починаючи з 1 травня, житлова субсидія не буде призначатися на наступний період, якщо у споживача є двомісячна заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг. Про це йдеться у відповідній постанові уряду № 300 від 26 квітня 2017 року, розміщеній на сайті урядового порталу.

Таким чином, якщо буде отримана інформація про те, що споживач має заборгованість за сплату комунальних послуг понад два місяці, то субсидія на наступний термін не призначається. Про це структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повинна інформувати громадян.

Тож, якщо протягом двох місяців з дати інформування, споживач документально підтвердив сплату заборгованості, або уклав договір щодо її реструктуризації, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Кабінет міністрів цим документом також вніс послуги транспортування і розподілу природного газу в перелік підлягають субсидування.

В уряді встановили, що місцева влада, або створені нею комісії, можуть ухвалювати рішення щодо призначення житлових субсидій у випадках, не передбачених діючими правилами. Фінансування таких субсидій здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Нагадаємо, що з 1 травня 2017 року набула чинності оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук