За економію газу компаніям виплатять ₴440 млн компенсації

ЕкономікаО.Г., 4 листопада 20141230

Уряд планує направити ₴440 млн невитрачених раніше коштів ЄС на компенсацію підприємствам 50% вартості об’ємів заміщеного природного газу за підсумками опалювального сезону.

Про це повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, інформує «Інтерфакс».

 За його словами, відповідну держпрограму стимулювання заміщення споживання природного газу підприємствами планується винести на розгляд Кабміну завтра, 5 листопада.

«У нас є ₴440 млн під цю програму європейських коштів. Ми порахували: якщо під цю програму будемо залучати кошти, ефект мультиплікатора дозволить нам залучити ще ₴1 млрд від інвесторів», – сказав Савчук.

Голова держагентства також зазначив, що в рамках реалізації цієї програми очікується скорочення споживання підприємствами газу в поточному опалювальному сезоні на суму $200 млн.

«Йтиметься про те, що будь-яке підприємство (приватне, комунальне або державне), яке замістить газ і по завершенню опалювального сезону при підтвердженні облгазу надасть результати за обсягами заміщеного газу, ми половину від цієї суми компенсуємо шляхом нашого урядового спів фінансування», – пояснив Сергій Савчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук