За підсумками проекту «7 чудес України» про Жовкву зняли фільм

КультураОрися Шиян, 2 жовтня 201718190
За підсумками проекту «7 чудес України» про Жовкву зняли фільм
фото ZAXID.NET
Жовква - одне з найпопулярніших туристичних міст області з багатою історією і пам'ятками арїхітектури

Про місто Жовкву, яке єдине з Львівщини увійшло до фіналу конкурсу «7 чудес України: історичні міста та містечка» і отримало спецномінацію, зняли фільм. 2 жовтня організатори конкурсу виклали на сайті коротку його версію, в якій описується багата історія і туристичні принади містечка.

Нагадаємо, Жовква потрапила до фіналу конкурсу «7 чудес України: історичні міста та містечка». Серед 21 населеного пункту, які відібрали під час першого етапу конкурсу, Жовква єдина представляла наш регіон. В цій категорії відбиралися ті містечка, що мають давню історію, унікальне архітектурне обличчя та туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

У конкурсі перемогли 7 міст, а також обрали 3 спецномінації, до яких увійшла і Жовква. Про 10 міст-переможців протягом року знімають фільми та виготовляють поліграфічну продукцію, що сприятиме промоції туристичної привабливості цих міст. Відзняті фільми транслюватимуться на українських телеканалах. Диски подарують освітньо-культурним закладам України.

Додамо, що це вже 5 етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є фонд «Рідна країна», і вдруге відзнаку отримав об'єкт з Львівщини. У 2010 році Олеський замок також отримав спецномінацію у категорії «замки». У попередні етапи в Україні визначали 7 історико-архітектурних чудес України (2007 р.), 7 природних чудес України (2008 р.), 7 чудес України: замки, фортеці, палаци (2010 р.) та 7 чудес Києва (2013 р.).

Жовква збудована за принципом «ідеальних міст» доби Ренесансу. За кількістю пам’яток вона на другому місці в області після Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук