За півроку іноземці вклали в Україну $3 млрд

Економіка1 серпня 20116640

Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в Україну (ПІІ) за 6 місяців цього року склав $3 млрд.

Як повідомляє Нацбанк, в реальний сектор економіки надійшло 75% ПІІ.

Про це йдеться в огляді Національного банку України щодо стану платіжного балансу за червень 2011 р. (за попередніми даними). Чистий приплив ПІІ у червні 2011 р. був нижчим, ніж у попередні місяці та склав 427 млн дол. "Це було зумовлено частковим погашенням кредитів прямого інвестора (443 млн дол.), що були отримані в попередні місяці. Більша частка іноземного капіталу надійшла до банківського сектору", - йдеться в повідомленні регулятора.

Чистий приплив ПІІ у червні 2011 р був нижчим, ніж у попередні місяці та склав 427 млн дол. "Це було зумовлено частковим погашенням кредитів прямого інвестора (443 млн дол.), що були отримані в попередні місяці. Більша частка іноземного капіталу надійшла до банківського сектору", - йдеться в повідомленні регулятора.

Нагадаємо, сьогодні також стало відомо, що в січні-червні 2011 року дефіцит поточного рахунку України виріс до 2,5 млрд дол., тоді як минулого року за цей період був зафіксований профіцит в 552 млн дол.

Як повідомлялось, за підсумками минулого року Україна разом із Росією та Казахстаном увійшла до трійки найбільших отримувачів ПІІ в регіоні країн СНД. Приплив інвестицій в економіку України в 2010 році зріс на 35%, порівняно з 2009 роком, - до 6,5 мільярда доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук