За романом Софії Андрухович «Фелікс Австрія» знімуть фільм

За романом Софії Андрухович «Фелікс Австрія» знімуть фільм
"Фелікс Австрія" вийшов друком у 2014 році у "Видавництві Старого Лева"

Роман української письменниці Софії Андрухович, що вийшов у 2014 році, планують екранізувати. Наразі проект перебуває у стадії розробки. Про це повідомляє LB.ua.

Права на екранізацію купила компанія FILM.UA Group. Зараз тривають перемовини з потенційними міжнародними партнерами. Продюсеркою фільму стала Надія Зайончковська. Хто стане режисером майбутньої кінострічки, наразі невідомо.

«Після розмов із Надією Зайончковською я відчула зацікавлення і довіру. Заімпонували слова Надії про три рівні персонажів роману: персонаж-місто, персонаж-їжа і персонажі-люди. Я впевнена, що сценарій і стрічка будуть дуже відрізнятись від оригінального твору. Думаю, це будуть зовсім інші твори — і це нормально. Я написала роман «Фелікс Австрія», за який відповідальна. За всім іншим буду з цікавістю і насолодою спостерігати і вболівати», - прокоментувала майбутню екранізацію Софія Андрухович.

За словами Надії Зайончковської, проект екранізації представлять у лютому на European Film Market під час Берлінського кінофестивалю.

Роман Софії Андрухович «Фелікс Австрія» вийшов друком у 2014 році у «Видавництві Старого Лева». У цьому ж році книжка отримала нагороди «Книга року ВВС» та «Літакцент року». У 2015 році за роман «Фелікс Австрія» письменниця стала лауреаткою почесної польської літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського. Роман перекладений польською та німецькою мовами.

Дія роману «Фелікс Австрія» відбувається у Івано-Франківську (Станіславі) на межі ХІХ і ХХ століття. Це роман про стосунки жінок, країн, націй і мов, про узалежнення і свободу вибору, про побут і смак, відданість і жертовність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук