За тиждень військовослужбовці четвертої хвилі мобілізації повинні отримати зимову форму і взуття

За тиждень військовослужбовці четвертої хвилі мобілізації повинні отримати зимову форму і взуття

Радник президента Юрій Бірюков повідомив про відвантаження у зону АТО форми для військовослужбовців четвертої хвилі мобілізації.

«Стосується всіх військовослужбовців четвертої хвилі мобілізації, в зоні АТО. На всі ваші бригади-батальйони вже відвантажена форма, другий комплект. І якщо вам її ще не видали – то це привід дуже пильно подивитися в очі своєму старшині!», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

При цьому він закликав військовослужбовців вимагати у старшин форми свого розміру.

Бірюков повідомив, що «протягом тижня повинні закінчити видачу берців нового зразка в зоні АТО».

За словами Бірюкова, найкраще процес видачі берців відбувається відбувається в секторах А і М, трохи гірше в секторі Б, і найгірше у секторі С.

«І ось тут сумний момент - якщо у когось в бригаді були запаси чорних берців, то їх видають. Легально, юридично тут на жаль, не підкопатися - за документами це все «Черевики з високими берцями». Досягнуто домовленості зі Службою тилу про те, що ті воїни четвертої хвилі, хто отримає другу пару у вигляді чорних берців – з жовтня додатково отримають коричневі. Але як інвентарне майно - треба буде здати при дембель», – написав Бірюков.

За його інформацією, дострокова видача другого комплекту форми та взуття військовослужбовцям п’ятої хвилі мобілізації має початися 1 жовтня.

З 1 листопада обіцяють почати видавати другий комплект форми і взуття військовослужбовцям шостої хвилі мобілізації.

«Десь у середині жовтня також почнеться видача речового майна контрактникам і офіцерам поза зоною АТО», – додав Бірюков.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук