Захоплення «Ізоляції» надихнуло художника на проект
Культура

Захоплення «Ізоляції» надихнуло художника на проект

Катерина Сліпченко, 17 червня 2014 0
фото IZOLYATSIA

Захоплення арт-центру «Ізоляція»у Донецьку надихнуло на нові роботи київського скульптора Артема Стрембіцького.

Тема захоплення озброєними людьми з так званої «Донецької народної республіки» творів мистецтва знайшла своє відображення у серіях інсталяцій «Мистецтво та «зелені чоловічки»  та «Мистецтво vs варвари».

У такий спосіб художник вирішив підтримати арт-центр. 

 

 

Нагадаємо, що фонд був захоплений 9 червня. «Республіканці» спочатку обіцяли не чіпати твори мистецтва. З ними навіть велися переговори про вивезення арт-об’єктів з Донецька. Але вже наступного дня команді "ІЗО" стало відомо про мародерство. 16 червня з’явилося повідомлення про замінування «Ізоляції».

Тим часом арт-центр, який зараз перебуває у Києві, скерував до президента України Петра Порошенка петицію, у якій просить організувати ефективні заходи по наведенню та підтриманню порядку на Донбасі.

«Наш регіон не стоїть на межі гуманітарної катастрофи, а живе в умовах гуманітарної катастрофи як мінімум останні 10 років і ми вважаємо особливо цинічним вимогу рятувати залишки того режиму, який методично знищував і витісняв наймолодших і найперспективніших своїх громадян, - йдеться у петиції, - Наслідки збройного протистояння: зруйновані будинки, відсутність води, світла, зв'язку, розірвані сім'ї, поранені - це прикмети і мирного Донбасу. Висловлюючи думку та очікування сотень тисяч переселенців і біженців з Донбасу, закликаємо... організувати й очолити ефективні заходи з наведення і послідовного збереженню порядку на Донбасі, захопленого зміцнілим і збожеволілим криміналітетом».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук