Закордонний паспорт без черги і штовханини – в центрі Львова

Суспільствопромоція, 5 квітня 20160

Лише у лютому закордонний паспорт у Львові отримали 23,5 тисячі громадян. Цей показник на півтори тисячі перевищує київський і є найвищим в Україні. Пояснюється це і близькістю кордону, і представництвами міжнародних компаній у нашому місті, і співпрацею вищих навчальних закладів. Все більше молодих людей отримують можливість працевлаштування у Європі чи в Сполучених Штатах, а тому частіше звертаються у державні міграційні служби.

Та останні не завжди можуть задовольнити зростаючий попит незважаючи на присутність  восьми підрозділів міграційної служби у Львові і ще 14-ти в районах, громадянам доводиться проходити випробування довгими чергами, а подекуди стикатися з непрофесійним обслуговуванням. На щастя, у львів’ян є альтернатива ДП «Документ» за підтримки Державної міграційної служби України відкриває у Львові вже друге відділення «Паспортного сервісу». Зробити закордонний паспорт у ньому можуть не лише мешканці Львова, а й люди з інших районів та областей. Більше того, другий у місті Лева «Паспортний сервіс» має надзвичайно зручне розташування у центрі міста, на вулиці Юліуша Словацького, 1, на першому поверсі історичної будівлі Головної пошти.

300 квадратних метрів, шість віконець для прийому документів, три кабінки для фотографування, вільний Wi-Fi, термінали для швидкої оплати послуг і навіть ігрова кімната для дітей зроблять виготовлення паспорта набагато зручнішим і приємнішим. Людям більше не доведеться вистоювати у довгих чергах по кілька годин вся процедура оформлення документів в «Паспортному сервісі» займе не більше 20-ти хвилин. А щоб забрати паспорт знадобиться ще менше часу. Завдяки системі електронної черги та sms-інформуванню громадяни приходять за паспортом в чітко визначений час і одразу забирають документ.

ДП «Документ» належить до сфери управління Державної міграційної служби України, тож забезпечує державну гарантію якості й своєчасності своїх послуг. У «Паспортному сервісі» клієнти мають можливість обирати термін і тип закордонного паспорта - з біометричними даними або без них. А також можуть отримати вичерпну консультацію від професійних працівників, замовити довідку про відсутність судимості, скористатися послугами проставлення апостилю та страхування за набагато нижчими, ніж в посередників, тарифами.

Зрештою, багато львів’ян вже мали нагоду переконатися у високому рівні обслуговування в першому «Паспортному сервісі», що працює на вулиці Богдана Хмельницького, 212. Новий же прийматиме громадян з 4 квітня по буднях з 9-00 до 20-00 та в суботу - з 10-00 до 18-00 години та пропонуватиме клієнтам справді європейський рівень сервісу, як і належить країні, що прямує в Європу. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук