Закупівля вугілля в ПАР була найоптимальнішим варіантом, - Продан

ЕкономікаРоман Ганкевич, 10 листопада 20141990
Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан повідомив, що на момент укладання договору на закупівлю вугілля у Південно-африканської республіки, цей варіант був найбільш найоптимальнішим.

Про це він повідомив журналістам після майже тригодинного допиту в слідчому управлінні ГПУ, де відбувався розгляд питання щодо придбання вугілля українськими кампаніями, передає «Громадське»

 «Після припинення постачання газу та вугілля з Росії постало питання пошуку альтернативних джерел. Ціна на вугілля з ЮАР є об’єктивною та прозорою з урахуванням його придбання та постачання в Украіну», – зазначив міністр.

При цьому, незважаючи на те, що контракти на поставки є конфіденційними, британський трейдер Стіл Мортал, який і здійснює поставки до України, переконав українських колег в «Укрінтеренерго» опублікувати контракт.

Продан наголосив, що за ситуації коли українські підприємства на сході були захоплені бойовиками, Міненерго почало пошук альтернативного пошуку джерел, на цій підставі були зроблені запити до інших країн і згодом були вкладені контракти на постачання дефіцитного вугілля.

«На момент укладання договорів варіант з британським трейдером Стіл Мортал був найоптимальнішим», – сказав міністр.

За його інформацією зараз до України прибуло вже 250 тисяч тон вугілля, яке відвантажується.

Також міністр повідомив, що жодних переговорів про закупівлю вугілля у сепаратистів, які захопили найбільші українські шахи на сході України, не ведеться.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук