Залишок на казначейському рахунку України став найменшим за останні чотири роки

ЕкономікаЮрій Братюк, 1 серпня 20185560

Станом на 1 серпня залишок коштів на Єдиному казначейському рахунку України досяг найнижчого за чотири роки показника і склав 1,99 млрд грн.

Баланс Єдиного казначейського рахунку став найнижчим з 2014 року - тоді залишок становив 1,739 млрд грн. За повідомленням прес-служби ДКС, зниженню балансу сприяв розрив між доходами і видаткам служби і падіння курсу гривні. Саме це зокрема було причиною затримки виплат пенсій у липні поточного року. У Пенсійному фонді пояснили, що зміщення графіка виплати пенсій обумовлено «касовими розривами надходження єдиного соціального внеску».

Варто зазначити, що Єдиний казначейський рахунок — це основний рахунок держави, з якого вона здійснює розрахунки за своїми видатками в рамках передбаченого бюджетного плану. Залишок на цьому рахунку непостійний та залежить від періоду року та стану виконання дохідної частини бюджету.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, у період з січня по травень 2018 року, дефіцит держбюджету України склав 9,2 млрд грн. У відповідний період минулого року, бюджет мав профіцит у 26,5 млрд грн

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук