Запасів палива у Слов'янської ТЕС залишилося на два тижні

ЕкономікаОльга Карабан, 19 червня 20142280

У Слов'янської теплоелектростанції склалася критична ситуація із забезпеченням твердим і рідким паливом: запасів  залишилося лише на два тижні.

Про це повідомили у прес-службі ПАТ «Донбасенерго».

Зазначається, що на ТЕС склалася критична ситуація із забезпеченням паливом через неможливість його доставки під’їзними шляхами Донецької залізниці.

Станом на 19 червня на паливному складі Слов'янської ТЕС знаходиться трохи більше 50 тис. тонн вугілля. Для забезпечення роботи енергоблоку № 7 в однокорпусному режимі щодобова витрата твердого палива становить 3,2 – 3,5 тис. тонн.

«Подальша відсутність постачання палива може привести до зупинки роботи енергоблоку №7 на корпусі 7А встановленою потужністю 350 МВт та переходу на роботу з турбогенератом-3 з одним котлом потужністю 35МВт. При цьому добова витрата палива складе 0,42 тис. тонн», – йдеться у повідомленні.

Наразі Слов'янська ТЕС працює в штатному режимі.

Нагадаємо, у середу, 18 червня, у РНБО заявили, що бойовики планують від'єднати теплову електричну станцію у Слов'янську від єдиної енергосистеми України.

Довідка.

Слов'янська ТЕС розташована на півночі Донецької області на правому березі річки Сіверський Донець. Вона діє з 1954 року, зараз функціонує лише один енергоблок. Встановлена потужність станції - 800 МВт, вона здатна працювати на вугіллі, природному газі та мазуті.

На станції працюють близько 1,900 людей.

Належить вона донецькому мільйонеру Ігореві Гуменюку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук