«Запоріжсталі» відновили подачу електроенергії

ЕкономікаОльга Карабан, 2 червня 20152710

Державне підприємство «Запоріжжяобленерго» відновило подачу електроенергії Запорізькому металургійному комбінату «Запоріжсталь».

Як повідомили у прес-службі компанії, після відключення комбінату від електроенергії 29 травня МК «Запоріжсталь» відшкодували частину податку на додану вартість у розмірі 204 млн грн, які у повному обсязі були спрямовані на погашення заборгованості перед державними монополістами: компаніями «Запоріжжяобленерго» і НАК «Нафтогаз України». Після відповідних фінансових розрахунків «Запоріжжяобленерго» відновила електропостачання «Запоріжсталі».

«На щастя, здоровий глузд переміг, але уникнути негативних наслідків не вдалося. В результаті відключення від енергопостачання комбінат поніс виробничі втрати. Для реального сектора економіки необхідно системне вирішення питання: нормалізація фіскальної політики держави, регулярне відшкодування ПДВ – це дозволить підприємствам своєчасно оплачувати послуги за споживані ресурси. Ми побоюємося, що подібна ситуація з дефіцитом оборотних коштів внаслідок неповернення ПДВ буде повторюватися щомісяця», – заявив генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Зазначається, що борг держави з відшкодування ПДВ перед комбінатом «Запоріжсталь» становить 450 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук