Запорізький письменник помандрував велосипедом крізь 13 країн Південної Америки

КультураРоман Ганкевич, 16 червня 20172860
Велоекспедиція «Terra Америка» розпочалася в Мексиці

Відомий запорізький мандрівник і письменник Володимир Супруненко вирішив об'їхати на велосипеді 13 країн Латинської і Південної Америки. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, велоекспедиція «Terra Америка» розпочнеться в Мексиці і охопить країни Латинської і Центральної Америки. «Мета експедиції «Terra Америка» проїхати на велосипеді по американському континенту. Маршрут розпочнеться в Мексиці (Юкатан) і проляже через країни Центральної Америки - Гватемалу, Гондурас, Сальвадор, Нікарагуа, Коста-Ріку, Панаму. По Південній Америці маршрут пройде через Еквадор, Перу, Болівію, Парагвай, Бразилію. Закінчиться експедиція в Аргентині», - написав мандрівник.

Як зазначається, під час експедиції Супруненко планує не лише ознайомитися з пам'ятками стародавніх цивілізацій, яких дуже багато на південноамериканському континенті і в Латинській Америці, але і вивчити традиційні зайняття і ремесла місцевих жителів, а також особливості пересування в різних природних зонах.

Слід відзначити, що Володим Супруненко є автором сотень статей, нарисів, дорожніх нотаток і випущеного трьома мовами краєзнавчого фільму про острів Хортиця. Він видав більше двох десятків науково-художніх книг, серед яких популярна енциклопедія Запорізького краю була удостоєна премії Міністерства культури України. Організував і провів більше двадцяти науково-спортивних експедицій.

Як відомо у липні 2008 року Володимир Супруненко перетнув на велосипеді Україну із Сходу до Заходу. Його подорож тривала 24 дні. За цей час на гірському велосипеді він проїхав майже 2000 км через усю територію України від крайньої східної точки - с. Червона Зірка Міловського району Луганської області до західної - м. Чоп по широті. Метою ентузіаста було зібрати матеріал для своєї нової книги про традиції, духовні устремління співвітчизників у різних регіонах держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук