Заснований українцями в Польщі стартап отримав $500 тис. інвестицій

ЕкономікаАндрій Стець, 25 липня 20168510

Заснований українцями у Кракові стартап CallPage привернув новий раунд інвестицій від польських інвесторів, серед яких засновник найбільшої в Європі мережі поштоматів InPost Рафал Бжоска. Про це інформує AIN.UA.

Інвестиція стала дебютною для його нового венчурного фонду bValue. Крім цього в угоді взяли участь творець лінії продуктів харчування Bakalland Маріан Оверко і засновник рекрутингового агентства WorkService Томаш Мішіак. Сума угоди становила 500 тис. доларів США, умови угоди не розкривають.

Видання зазначає, що CallPage заснували троє українців: Ростислав Кнап, Андрій Ткачов і Сергій Бутко, які свого часу переїхали з України в Польщу.

Уже в Польщі вони познайомилися і створили CallPage - віджет, який дозволяє швидко зв'язати клієнта і торговця по телефону. Користувачеві сайту пропонують залишити свій номер, після чого протягом декількох секунд його направляють на власника сайту через VoIP-телефонію.

Але основна цінність сервісу - скоринг-система оцінки поведінки користувача сайту, яка зможе майже зі 100% ймовірністю прогнозувати, зробить покупку користувач на сайті чи ні.

Це не перша інвестиція в CallPage - в липні 2015 року, коли сервіс ще не був запущений, команда привернула інвестиції 50 тис. доларів від польського інвестфонду AIP Seed Capital.

Компанію оцінили в 340 тис. доларів. А до вересня 2015 року CallPage заробив на англомовних ринках. Потім CallPage пройшов відбір в естонський акселератор Startup Wise Guys і отримав 30 тис. євро фінансування.

Гроші планують витратити на маркетинг і залучення англомовних клієнтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук