Завдяки Росії в економіці України відкрилося "друге дихання", – Азаров

Економіка22 червня 201019210

Прем'єр-міністр України Микола Азаров позитивно оцінює «перезавантаження» економічного співробітництва між Україною та Російською Федерацією, – заявив Микола Азаров 22 червня під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

Про це ZAXID.NET повідомили в Департаменті інформації та масових комунікацій КМУ.

«Відновлення добросусідських, партнерських відносин з Росією важко переоцінити. «Перезавантаження» економічного співробітництва між нашими країнами дало «друге дихання» вітчизняному авіабудуванню, космічній промисловості, паливно-енергетичному комплексу, ядерній енергетиці, машинобудуванню, суднобудуванню тощо», - підкреслив прем'єр-міністр.

При цьому він зазначив, що рапортувати про досягнення ще рано, оскільки практичні результати у таких високотехнологічних галузях з’являються як мінімум через рік-два. «Однак вже те, що ми гарантовано забезпечені ядерним паливом, дешевшим газом, замовленнями для енергетичного і транспортного машинобудування, те, що скоро почнеться формування будівельних колективів для будівництва нових атомних енергоблоків – це факт», - зазначив Микола Азаров.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 10

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук