Завтра всесвітньо відомий український диригент представить у Львові «Золоту Україну»

КультураТ.С., 29 червня 20153850

Завтра, 30 червня у Львівській опері всесвітньо відомий український диригент Кирило Карабиць представить свій проект «Золота Україна», що об’єднує важливі для історії української музики партитури двох композиторів донбаського походження – маловідомі хори Сергія Прокоф‘єва та хрестоматійний концерт на тексти Григорія Сковороди батька диригента Івана Карабиця, повідомляють організатори події.

Дійство, що розпочнеться о 19:00 стане масштабним завершенням Культурного форуму «ДОНКУЛЬТ», що протягом другої частини червня презентує у Львові інтелектуальний і мистецький потенціал Східного регіону.

У програмі, у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії та Галицького академічного камерного хору зокрема прозвучать «Чужбог і танець нечисті» зі «Скіфської сюїти» (1914) Сергія Прокоф’єва, Хор «Заповіт» з опери «Семен Котко» (1939) та Хор «Золота Украина» з циклу «Пісні наших днів» (1937).

Довідка:

Кирило Карабиць - український диригент, який отримав широке визнання на Заході. Виступав з видатними європейськими та американськими оркестрами, з 2009 – диригент одного з найстаріших колективів Великої Британії – Борнмутського симфонічного оркестру, з 2013 – арт-директором польського молодіжного оркестру I,Culture Orchestra. У тому ж році отримав звання найкращого диригента року за версією Британського Королівського філармонічного товариства. Володар призу Асоціації диригентів Данії та бельгійської Foundation of  Europe, австрійського товариства ім. Альберта Швейцера та титула «почесний громадянин штату Оклахома».

Нещодавно Кирило закінчив проект запису на британському лейблі «Onyx» всіх симфоній Прокоф’єва, до якого також включено ранні твори, створені під час проживання родини Прокоф’євих на Донбасі до 1910 р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук