Заяви про зниження податкового тиску – профанація, - нардеп

Економіка16 грудня 20101700

Лідер Європейської партії, народний депутат Украйни Микола Катеринчук вважає, що новий Податковий кодекс не передбачає зниження податкового тиску на підприємців, а заяви про це називає профанацією, адже наступного року держава планує збільшити надходження від сплати податків на 16%.

"Попри протести дрібних підприємців щодо ліквідації спрощеної системи оподаткування, це питання залишається відкритим". – сказав М. Катеринчук.

Він зауважив, що спрощенців намагаються "загнати в економічне гетто", оскільки вони не будуть допущені до державних тендерів. Нардеп наголосив, що натомість в Європейському Союзі саме дрібні підприємці становлять основну кількість підприємств, які користуються можливостями проведення державних закупівель.

Проте "найбільш кричущим положенням для тих, хто працює за спрощеною системою, стала норма, котра прямо забороняє платникам податку на прибуток відносити до складу валових витрат ті, що здійснені у зв’язку з придбанням товарів та інших активів у фізичних осіб".

"Попри критику, залишається також норма про обкладання податками на доходи фізичних осіб з їх депозитів, не залежно від суми вкладу", - сказав Микола Катеринчук.

Катеринчук зазначає, що новим Податковим кодексом врегульовані законодавчо перевірки, які можуть здійснювати податкові органи, проте їх побільшало. Проте тепер вони можливі тільки за наказом керівництва місцевого податкового органу, що дає підприємцям змогу для оскарження дій податкової.

Крім того, він додав, що автоматичне відшкодування ПДВ, задеклароване Податковим кодексом, залишається також декларативним і надалі буде залишатись в ручному управління податкових інспекторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук