Збірна України з баскетболу сенсаційно перемогла триразових чемпіонів Європи

Збірна України піднялась на четверте місце турнірної таблиці

СпортАндрій Стець, 14 вересня6780
Наступний матч збірна України проведе на виїзді проти Чорногорії 17 вересня

Збірна України з баскетболу несподівано перемогла Іспанію у матчі другого раунду кваліфікації чемпіонату світу 2019 року.

До поєдинку в Києві збірна Іспанії здобула 6 перемог у 6 матчах, тоді як у збірної України було 3 пермоги та 3 поразки, інформує NV.ua.

Українці вдало розпочали поєдинок і перемогли в першій чверті 19:12. У другій десятихвилинці українці збавили оберти і чемпіонам світу (2006) та триразовим чемпіонам Європи (2009, 2011, 2015) вдалося скоротити відрив до двох очок, завершивши першу половину матчу з рахунком 36:34 на користь українців.

У третій чверті іспанці кілька разів виходили вперед, але хороша кінцівка нашої збірної дозволила відновити перевагу в матчі до 5 очок. В останній десятихвилинці через велику кількість браку команди за півчверті набрали лише по 4 очки, але зусиллями Лукашова, Кравцова та Михайлюка в кінці матчу вдалося дотиснути іспанців, перемігши 76:65.

Українська збірна набрала 11 очок та піднялась на четверте місце в групі.

Наступний матч збірна України проведе на виїзді проти Чорногорії 17 вересня.

Україна - Іспанія - 76:65 (19:12, 17:22, 20:17, 20:14)