Зеленський пропонує збудувати на березі Чорного моря нове місто-курорт

Володимир Зеленський презентував нові інвестиційні проекти

ЕкономікаЮрій Братюк, 13 вересня31860
Україна пропонує іноземним партнерам долучитися до реалізації інвестиційних проектів

У п'ятницю, 13 вересня, президент України Володимир Зеленський на форумі YES у Києві презентував міжнародним інвесторам низку великих інвестиційних проектів, у розвиток яких Україна намагатиметься залучити кошти протягом найближчих декількох років.

Зеленський, зокрема, пропонує збудувати на березі Чорного моря, на Одещині, нове місто-курорт з якісно новим рівнем інфраструктури та сервісу, і яке допоможе у розвитку ділового туризму в Україні.

«Потрібно уточнити, що це абсолютно нове українське місто, збудоване з «нуля», — зазначив президент.

Також, під час виступу на форумі, вагомий акцент було зроблено на проекті створення міжуніверситетського ІТ-кластеру у Харкові.

«Міжуніверситетський ІТ-кластер у Харкові — місті з найбільшою кількістю студентів. Україна — країна, що багата нашими справжніми «діамантами» ІТ-галузі», — зазначив Зеленський.

За рахунок реалізації цього проекту, уряд планує залучити до співпраці міжнародні науково-дослідницькі компанії, прискорити розвиток галузі загалом і підвищити якість освіти за рахунок залучення бізнесу.

Пізніше президент оголосив про запровадження проекту з іригації земель на Півдні країни та перетворення пустельних земель на плодючі.

Після цього, Зеленський презентував проект створення центру кіновиробництва у Києві і запросив іноземних кіновиробників створювати свій продукт в Україні.

«І запрошуємо всіх переконатись, що у нас не гірше знімати, ніж у Будапешті та Польщі. У нас дуже красива країна», — зазначив Зеленський.

Попередньо прогнозується, що реалізація такого проекту дозволить залучити в українську економіку додаткові 10 млрд грн.

Окрім того, Зеленський презентував запровадження проектів розвитку туристичної інфраструктури на острові Хортиця та будівництво одного з найбільших у Східній Європі парків розваг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук